HAIR LISS 100% Keratin Šampūns

HAIR LISS 100% Keratin Šampūns
Zīmols:

Institut Clauce Bell (Francijā)


Preces kods: HAIR LISS Keratin sampunas
Pieejamība: Ir pieejams
€ 20.00
Cik: Ielikt grozā

Vai Jūsu mati ir vāji, nepaklausīgi un bojāti?

Mati līdz pat 90 procentiem sastāv no keratīna. Tas stiprina un atjauno matu struktūru. Sliktas pārtikas, stresa un dažādu citu faktoru dēļ mēs zaudējam daudz keratīna, tāpēc mati kļūst nepakļāvīgi un zaudē mirdzumu.

Šo šampūnu un kondicionieri iesakām lietot arī pēc brazīliešu keratīns matu taisnošanas procedūras, lai mati ilgstoši saglabātos taisni.

Keratīns ir galvenā mūsu ķermeņa sastāvdaļa, kurai pateicoties varam priecāties par skaistiem matiem. Tāpat šai olbaltumvielai piemīt arī citas īpašības, kuras palīdz atrisināt vairumu matu problēmu.  

Piemērots visiem matu tipiem!

Keratīns nodrošina šādas matu īpašības:

  • mirdzums

Mati var atstarot gaismu. Pateicoties veselīgā keratīna daudzumam, mati kļūst ideāli taisni un līdzeni. Šādi tiek radīts spoguļattēla efekts, kura dēļ mati neparasti mirdz.

  • plastiskums

Keratīns nodrošina matiem plastiskumu. Citiem vārdiem sakot, tā ir īpašība, kuras dēļ mati saglabā nemainīgu formu/frizūru. Parasti frizūra, īpaši, ja uz to iedarbojas karstums vai ūdens, pēc ķemmēšanas saglabājas nevēlami īsu laika periodu.

  • elastība

Elastība ir visaugstāk vērtētā īpašība, ko nodrošina keratīns. Pat iztaisnojot ļoti cirtainus matus, tie atgriezīsies sākotnējā stāvoklī.

 

500ml. Šampūns 

Dotajā mirklī nav nevienas atsauksmes par šo preci.
Rakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme:Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts           Labs

Loading...