Komplekts: HAIRJAZZ kondicionieris un šampūns – stimulē matu augšanu

-20% Komplekts: HAIRJAZZ kondicionieris un šampūns – stimulē matu augšanu
Zīmols:

Institut Clauce Bell (Francijā)


Preces kods: 401
Pieejamība: Ir pieejams
€ 47.00 € 37.50
Cik: Ielikt grozā

HairJazz balzams un šampūns – franču radīts efektīvs līdzeklis, kas veicina matu augšanu. Lietojot šo komplektu, mati aug līdz trīs reizēm ātrāk. Svarīgi atzīmēt, ka Hair Jazz sastāvā esošās aktīvās sastāvdaļas, tādas kā olbaltumvielas, keratīns un B6 vitamīns, rūpējas, lai Jūsu mati augtu ātrāk un saglabātos stipri un veselīgi.

Silikons pārklāj matu, mati izskatās spīdīgi, ir vieglāk ķemmējami. Diemžēl silikons neļauj vitamīniem un minerālvielām iekļūt matu saknēs, tāpēc mati sāk šķelties. Hair Jazz komplekts ir ar ārstniecisku efektu. Tā sastāvā nav silikona un parabēnu, tāpēc aktīvās vielas nokļūst pie matu saknēm, baro matus, veicina straujāku to augšanu.

 

HairJazz līdzekli lietojiet tikai matu saknēm. Ja vēlaties, lai mati būtu vieglāk ķemmējami un mirdzētu, no matu vidus lietojiet matu balzamu ar silikonu. 

 

*HAIRJAZZ ***IEGUVUMUS:

 1. Jūsu mati augs līdz trīs reizēm ātrāk,
 2. Jūsu mati kļūs mīkstāki un spīdīgāki,
 3. rezultāti saglabāsies vairākus mēnešus,
 4. efektivitāte pierādīta un pārbaudīta visiem matu tipiem,
 5. ievērojami samazina matu atkāpšanās tempu.

 

*Klīniski pierādīts, ka HAIRJAZZ līdz ***trīs reizēm palielina matu augšanas ātrumu. Četru mēnešu laikā Jūsu mati būs izauguši tādā pašā garumā, kādā tie izaugtu gada laikā.

Turklāt Jūs iegūsiet skaistākus, spēcīgākus un spožākus matus.

 

 

*KINĒTISKAIS MATU AUGŠANAS TESTS

Pēc 30 dienām apkopotie ***rezultāti parādīja:

 • Maksimālais novērotais matu augšanas temps norādītajā laika periodā bija 4.5 cm.
 • Vidējais augšanas temps - 2.9 cm.

Jāatzīmē, ka mati aug ar ātrumu 1.5 cm mēnesī.

***Rezultāti parādīja, ka to pacientu matu augšanas ātrums, kuri ikdienā produktu izmantoja, bija par 123% lielāks nekā novērotais vidējais matu augšanas ātrums kontroles grupā.

 

**LIETOTĀJU APMIERINĀTĪBAS TESTS:

Dalībniekus aptauja par HairJazz produkta ietekmi sniedza šādus ***rezultātus:

 1. Stiprāki mati: +83%
 2. Matu augšanas temps: +76%
 3. Matu augšanas efektivitāte: +80%
 4. Apmierināts ar rezultātu: 90%.

95% dalībnieku, kuri piedalījās *klīniskajos testos, turpināja HAIRJAZZ izmantot arī pēc testa beigām, tas norāda uz produkta augsto efektivitāti. 

 

SASTĀVS

Mūsu matu kopšanas līdzekļa HAIRJAZZ sastāvā ir augstas koncentrācijas dažādu dabīgu proteīnu maisījums, kas ir svarīgi matu struktūras uzturēšanai un to augšanas veicināšanai:

 1. čitīns,
 2. hidrolizēts keratīns,
 3. sojas proteīni,
 4. olu čaumalu ekstrakts.

Šī struktūru atjaunojošā maisījuma efektivitāti vēl vairāk uzlabo tā sastāvā esošais Vitamīns B6 (piriodoksīns), kam ir ārkārtīgi liela nozīme matu struktūrai nepieciešamo proteīnu metabolismā.

 

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI

HAIRJAZZ ieteicams lietot reizi 2 - 3 dienās, to ieklājot slapjos matus.  Ar pirkstu galiem, bet neberzējot, ieziest un iemasēt šampūnu skalpā. Uz 3 - 4 minūtēm ļaut tam iesūkties, bet pēc tam šampūnu izskalot ar siltu ūdeni.

Kad šampūns ir izskalots, slapjos matos jāieklāj neliels daudzums  HAIRJAZZ  kondicioniera, kas tāpat kā šampūns ar pirkstu galiem vienmērīgi jāieziež. Ļaut kondicionierim 2 - 3 minūtes iedarboties, bet pēc tam matus atkal izskalot.

 

Rekomendācija: Neuzklājiet matu kondicionieri uz matu galiem – UZKLĀJIET TIKAI UZ SAKNĒM! Ja Jūsu mati ir sausi, obligāti izmantojiet papildu mitrinošus līdzekļus – eļļu, maskas vai citus kondicionierus.

 

MŪSU IETEIKUMS

Nebaidieties mūsu šampūnu lietot pamīšus ar savu ierasto šampūnu vai citiem matu kopšanas līdzekļiem, lai saglabātu arī šo produktu labvēlīgo ietekmi.

 

250 ml Kondicionieris + 250 ml Šampūns 

 


 
PROTOKOLS: *Klīniskajos pētījumos piedalījās 60 brīvprātīgie no Francijas. Produkta iedarbība tika novērota 30 dienas, mērot katra pacienta matu augšanas ātrumu. Brīvprātīgie tika sadalīti divās grupās. Pirmā grupa izmantoja Hair Jazz matu kopšanas līdzekļus, savukārt otrā – parastos matu kopšanas līdzekļus. Rezultāti parādīja, ka tiem dalībniekiem, kuri izmantoja HairBell līdzekļus, matu augšanas ātrums bija par 122% lielāks, salīdzinot ar dalībniekiem, kuri izmantoja parastos matu kopšanas līdzekļus.
 
**Pašnovērtējuma testu veica 30 dalībnieki, kuri izmēģināja līdzekli Hair Jazz. ***Produkta rezultāti var atšķirties atkarībā no lietotāja. 
 
 

 

 

text_on
5 ( 5 / 5 )
Vsem privet. Mne nravica etot Hair JAZZ Wampunj i kondicioner, volosi nasamom deli virasli ja davoljna, uze zakazala 2 raz.
text_on
5 ( 5 / 5 )
Laba kvalitāte.. Iesaku pasūtīt cilvēkiem šo produktu:)
text_on
5 ( 5 / 5 )
Mati tiešām aug manāmi ātri. Tagad jau kādus mēnešus neesmu lietojusi,bet atsākšu. :) Super produkts.
text_on
5 ( 5 / 5 )
Matus mazgāju katru dienu...Vai šampūnu un kondicionieri var lietot katru dienu?
text_on
5 ( 5 / 5 )
Super! Sākumā šaubījos vai tiešām tērēt šādu naudas summu par šampūnu un kondicionieri, kam parasti tērēju maksimums 10€, bet rezultāts ir acīmredzams jau pēc 1 mēneša! Mati ir paaugušies par aptuveni 3cm! Šis šampūna un kondicioniera tilpums noteikti kalpos 2 mēnešus (pašai bija mati līdz plecam, nu jau nedaudz pāri)Kā arī,mati palikuši stiprāki un nekrīt ārā! Esmu sajūsmā, paldies! :)
Rakstīt atsauksmi
Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme:Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts           Labs

Loading...