Par mums

Par mums

Harmony Life misija ir piedāvāt Jums unikālus un inovatīvus produktus, kas Jums ļaus pieredzēt vairāk dzīvesprieka, apmierinājuma un harmonijas katru dienu. Labāka pašsajūta, skaistāka apkārtne – šīs ir vērtības, kuru dēļ mēs strādājam katru dienu. 

Mēs pārstāvam pat trīs franču kompānijas, kas rada produktus skaistuma, veselīguma, tievēšanas un personīgās higiēnas kategorijās: Claude Bell Institute, Atelier Du Merle (ADM), Cornélie Silhouette élégante.

Harmony Life darbības ģeogrāfija – Baltijas valstis un Skandināvija (www.harmonylife.se, www.harmonylife.lv, www.harmonylife.ee, www.harmonylife.lt). Darbības sfēra – interneta tirdzniecība, tiešais mārketings pa tālruni, elektronisko pastu.

 Harmony Life ir "Institute Claude Bell" produkcijas izplatītājs Baltijas valstīs.

Strādājam ar "Omniva" kurjerpastu, tāpēc preces piegādājam dažu dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Ja preces nav noliktavā, tās pasūtām tieši no ražotāja. Šādā gadījumā preču piegādes laiks ir aptuveni 2 nedēļas.

Preces sūtām arī uz citām Eiropas valstīm. Uz ārvalstīm preces sūtām ar "Lietuvos paštas" vai "DHL". Šādā gadījumā par piegādes nosacījumiem jāvēršas pa elektronisko pastu

 

E-pasts: info@harmonylife.lv

Mūsu adrese:  Ukmerges pl. 220, Viļņa, LT-07157.

+37167660479

 

 

Loading...